شروع سئو

به نام خدا و با سلام، احسان اسکندری هستم و تصمیم گرفتم تا در چند مقاله سیر تا پیاز یادگیری بنویسم و برای شما علاقه مندان به اشتراک بزارم.

اول از همه باید بگم که من مقالاتم رو به صورت نوشتاری روان و عامیانه می نویسم و سعی می کنم تا حد ممکن از حواشی و محتوای نا مرتبط با عنوان صفحه دوری کنم.

شروع سئو سایت

ما در صفحه سئو چیست، معنا و مفهوم خلاصه شده به این صورت تعریف کردیم:

به هر اقدامی که به صورت مستقیم و توسط شما برای بالا بردن رتبه سایت در موتوری های جستجوگر صورت می گیرد گفته می شود.

برای شروع یادگیری سئو بهتره تا متوجه تعریف بالا بشید و به خوبی درکش کنید. خوب دیگه خستتون نکنم و مستقیم برم سراغ اصل مطلب، برای یادگیری و شروع سایتتون باید چند تا ویژگی پایه (Basic) داشته باشید و گرنه نمی تونید سئو رو یاد بگیرید و باید با دنیای موتور های جستجوگر خداحافظی کنید! این ویژگی ها شامل:

1: صبر: صبور بودن مهم ترین ویژگی ای که یک سئو کار باید داشته باشه، اگر صبور نیستید همین الان بهتره میدون رو ترک کنید.

2- فرصت طلبی: سئو کاران فرصت طلب همیشه در صدر نتایج هستند! فرصت طلبی تو سئو به این معنی نیست که حق بقیه رو ضایع کنی بلکه به این معنیه که از اشتباه رقبات درس بگیری و سعی کنی موقع اشتباه اونارو رو تکرار نکنی تا از اونا یک قدم جلوتر باشی، (بعدا در مقاله ای با عنوان فرصت طلبی دراین موضوع رو به طور کامل باز می کنم).

3- زبان انگلیسی: اگر زبان بلد نیستید باید با مفید ترین و بروز ترین مطالبخداحافظی کنید! چرا که ما سایت های محتوا محور زیادی در ایران نداریم که به طور تخصصی مقالات مرتبط با دنیایو موتور های جستجوگر تولید کنند و اکثر مقالاتی که دارن تا ترجمست یا کپیه و یا بی کیفیته.

4- جنبه شکست!: نتیجه نگرفتن و شکست یک چیز کاملا عادی در سئوئه و هیچ حس شرمساری ای نداره! ، چون موتور های جستجوگر هیچ وقت راز های خودشونو فاش نمی کنن و شما ممکنه یک کاریو انجام بدید که خلاف قوانین اون ها باشه و این باعث شه که رتبه شما کم بشه. در ضمن شما سئو کاران آماتور و تازه کار اصلا نباید انتظار داشته باشید تا بتونید پروژه های اول خودتونو به نتیجه برسونید (مگر اینکه کلمات کلیدی راحتی رو برایانتخاب کرده باشید) و باید منتظر شکست باشید، اما اگر بتونید به این باور برسید که هر شکست مقدمه یک پیروزیه و هر شکست رو بنای یک پیروزی قرار بدید و از اون درس بگیرید مطمئنا موفق خواهید شد.

منبع: شروع سئو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *